Bizi Arayın: (0364) 666 06 01

Kurumsal

Çorumda aktif olarak 1933 yılında açılan ve SAATÇİ HÜSNÜ adıyla tüm çorum merkez ilçe ve köylerinde dürüstlüğü, güvenilirliği ve ustalığıyla tanılan alanında bir marka olan bir ailenin devamıyız. 1999 yılında optisyen olan Nilüfer EJDER ile gözlükçülük sektörüne geçtik.

Geçen 14 yıl sonunda sizlerin güveni sayesinde şube sayımız 3'e ulaştı. Şuanda Net Optik, Gazi Net Optik, Hastane Net Optik isimli şubelerimiz faaliyettedir. Ayrıca kendimin hemodiyaliz doktoru olmam nedeniyle  müşterilerimizin göz sağlığı Net Optik anlayışında her zaman en önde gelmektedir.  Aile geçmişimizden gelen iş ahlakı ile müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak sizlere hizmet etmeye çalışıyoruz. 

Net Optik mağazalarında ilk günden itibaren kullanılan optik camlarımız CE / TSE kalite belgelidir. Sizlere tavsiyemiz göz sağlığınız açısından mutlaka kalite belgeli optik camları tercih ediniz. Gözlüğünüzü nerenden alırsanız alın takılacak camın sağlıklı (uluslararası kalite belgeli) olmasına önem veriniz. Ayrıca size başta söz verilen camın takılıp takılmadığına emin olunuz.

Yine Net Optik mağazalarında güneş ve optik çerçeveleri yılların tecrübesi ile kalite ve estetik olarak seçilmiş dünyanın seçkin markalarıdır. Satış ve satış sonrası müşteri memnuniyetinin en kısa yolu ürünün arkasında durabilen firmalarla çalışmaktır. Mağazalarımızda geçen 14 yılın sektör tecrübesi ile tedarikçi olarak güvenilir gözlük firmaları tercih edilmektedir. Bunun sonucu olarak Net Optik mağazalarında satış anında olduğu gibi satış sonrasında da sorun yaşamazsınız.

GÖZLÜKÇÜLÜK SEKTÖRÜNDE SAĞLADIĞIMIZ GÜVENİN BİR SONUCU OLARAK ;
NET OPTİK MAĞAZALARI TÜRKİYE'DE 250 CİVARINDA ÜYE MAĞAZASI OLAN TÜM GÖZLÜKÇÜLER KOOPERATİFİNİNE (GÖZKOOP) DAVET EDİLMİŞ VE ORTAK ÜYE OLARAK KABUL EDİLMİŞTİR. 

DR. İSMAİL TÜRKER EJDER

Hayatı Renkleriyle Yaşayın

Gözlük ve Lens Çeşitleri

Gözlük ve Lens Çeşitleri

Zengin gözlük ve lens çeşitlerimizi görmeden karar vermeyin. Kaliteyi ucuza alın paranız cebinizde k...

Hayatın Rengi

Hayatın Rengi

Sizde Netoptik in ayrıcalıklar dünyasına adım atın, kaliteyi uzaklarda aramayın.